יום רביעי, 30 בדצמבר 2009

אלבום וינטג' ראשון

התקופה האחרונה הייתה מאוד עמוסה - המון אירועים משפחתיים (טובים כמובן) שעדיין לא הסתיימו, כמה סדנאות, החלפות ומפגשי יצירה שנרשמתי אליהם, והרגשה מתגברת שאני רוצה כל הזמן ליצור - אבל לא מספיקה. כבר לפני חודש הייתי בסדנא של נטאשה אצל נתנאלה, שבה התחלנו לעצב אלבום מבד. את הדפים והאלמנטים קיבלנו בקיט יחד עם האלבום, והשתדלתי להשתמש כמעט רק בהם, דווקא בגלל שאלו דפים שלא הייתי כנראה בוחרת בעצמי.

לרקע של עמודי האלבום השתמשנו במסכות של Tim Holtz עם גלימר מיסט בצבעים שונים. בנוסף, השתמשנו בטכניקות חדשות שלא התנסיתי בהן קודם ולמדנו טיפים מעניינים ושימושיים, כמו יישון תמונות ע"י שפשוף המסגרת, שכבות וכדומה.

אחרי שסיימתי את שני העמודים הראשונים ותוך כדי טיפים ורעיונות נוספים שנטאשה נתנה לנו, כבר התשדלתי לסיים את כל הרקעים, ואת השאר המשכתי בבית. את האלבום הקדשתי לשלושתנו - אני, בן-זוגי, אבנר ולוק.
אני מאוד מרוצה מהתוצאה, בעיקר בגלל שזה משהו חדש ומיוחד שלא עשיתי קודם. מה אתם אומרים?

הכריכה:
עמוד ראשון, עם תמונה מסדנת בישול שאני ואבנר היינו בה ביום ההולדת האחרון שלי (היו לי המון רעיונות לאן הוא יכול לקחת אותי, אבל זה ממש לא היה בניהם! הפתעה או לא הפתעה?)עמוד שני, עם תמונה מהדרך לים המלח. השתדלתי שהרקעים של הכפולות יהיו מתואמים פחות או יותר - לפחות מבחינת צבע. אז כאן השתמשתי בחותמת מקסימה עם דיו חום-זהוב.

 והנה הכפולה שלו, בחוף הים בקיסריה. את הלבבות חתכתי משאריות התמונה.אני ולוקי בטיול ליערות הכרמל. שלושתינו בטיול אופניים. גם את הפרחים כאן פינצ'צ'תי משאריות התמונה, והרקע הוא חותמת פרפר משגעת.

שני עמודים שמוקדשים לטיול שלנו לאיטליה לפני שנתיים:לרקע התמונה פשוט קימטתי את הדף ושפשפתי עם דיו דיסטרס:

התזתי גלימר מיסט מסביב לצ'יפבורד פרפר, ואת הדובדבנים גזרתי מאחר הדפים מהקיט. הוספתי מעט טוליפ לפנים הפרפר:הכפולה שלו:
טיול עם שני הכלבים (לוק ודין, של הורים של אבנר). הם עשו לנו כל כך הרבה בלגאן שהחלטנו של-ע-ו-ל-ם לא לוקחי םאת שניהם יחד (בטח לא לשלושה ימים).אני לא זוכרת באיזה אירוע הייתה התמונה הזו. הרקע לא יצא כל כך כמו שהתכוונתי, אז ניסיתי להסתיר אותו כמה שיותר :-)
טיול אופניים בפארק הירקון - הפעם הראשונה שנסעתי על אופניים אחרי הפסקה של משהו כמו 15 שנה.. לא צריך לציין שבקושי הצלחתי לזוז אח"כ (וגם תוך כדי)... אה, וכשהחזרתי את האופניים לבעליהם, התגלה בהם פנצ'ר...הכפולה שלו, עוד טיול בפארק הירקון - הפעם עם לוקי: זוהי הפעם הראשונה שנסענו יחד לצימר:
והכפולה שלו:הדף האחרון, לוקי מסתכל אל האופק בשדות שליד הבית הקודם שהוא כל כך אהב לטייל בהם בכל בוקר וכל ערב...כל האלבום הוכנס לתוך שקית בד מתוקה שגם אותה שדרגנו על גלימר מיסט ופרחים מסולסלים:שיהיה סופ"ש מקסים ושנה אזרחית קסומה ומיוחדת!!
מיטל

7 תגובות:

הגר אמר/ה...

מיטל -האלבום יצא מהממם !! איזה כיף לך שסיימת... אני עוד לא שם... מאוד אהבתי שנתת הסברים לכל תמונה איפה צולמה.. וגם אהבתי שצילמת עם אווירה מתאימה. מקסים !!
מחכה לעדכון הבא מהבלוג שלך.... !

Meital אמר/ה...
תגובה זו הוסרה על ידי המחבר.
Meital אמר/ה...

תודה הגרוש!!! איזה כיף לשמוע כאלו מילים (או לקרוא) :):):)
יאלה, אני מחכה לראות את שלך :):):)

אנונימי אמר/ה...

יצא לך מדהים!
מאד אוהבת את הסגנון של
הוינטאג'

אנונימי אמר/ה...

את התגובה למעלה אני כתבתי
tamika14

Meital אמר/ה...

תודה tamika :):):)
זה היה ניסיון וינטג' ראשון :)

Yael אמר/ה...

היי, לא ידעתי שסיימת את האלבום!
כל הכבוד! יצא מתוק מאוד.
אני מאוד אוהבת את העמודים עם ההחתמות ברקע.
האלבום לא עמוס, אלא עדין ונעים. אהבתי.

יעל.