יום שני, 11 בינואר 2010

שאריות שאריות ו...עוד קצת שאריות!

לפני קצת יותר משבועיים השתתפתי בסדנא להכנת דפי אלבום משאריות אצל תמר.
לקח לי ה-מ-ו-ן זמן למצוא חניה (אחרי שכבר קצת איחרתי), אבל רגע לפני שהתייאשתי - הגורל (או מי שחנה שם קודם) פינה לי חניה די קרובה (הללויה!).


אז באיחור אופנתי של קצת יותר משעה נכנסתי, וישר התמקמתי ונכנסתי לעניינים :)
המטרה הייתה לסיים 4 דפים סה"כ, אבל הספקתי לעשות רק שניים חלקית (אני מתרצת את זה בכך שעשיתי בינתיים רק דף אלבום אחד לפני כן), אבל לקחתי רעיונות על מנת להמשיך בבית.

לפני שאני אשכח, חשוב לי לציין שמאוד נהניתי מהאווירה, הבית המקסים של תמר, הבנות המקסימות והמפרגנות שהיו שם איתנו וכמובן מתמר המתוקה!

אלו שני הדפים הראשונים שהתחלתי אצל תמר, המורכבים מרצועות של שאריות נייר וקצת דודלינג (כל אחד בסגנון מעט שונה). כאן יצרתי המון רצועות צמודות, ועליהן התמונה עם מסגרת מוגבהת וקצת מיושנת:התמונה היא מסדנת בשרים שאבנר הזמין לנו ליום ההולדת האחרון שלי - זו הייתה הפתעה גמורה! לא הצלחתי לנחש לאן הולכים אפילו כשנכנסנו למקום :):) אחרי שסיימנו להכין את האוכל (שאנחנו ועוד כמה חבר'ה הכנו יחד) ערכנו שולחן ועשינו סעודת מלכים כשהשפית סיפרה לנו כל מני סיפורי מסעדות שהיא הייתה ועבדה בהן והסבירה לנו על כל מני תבלינים (אני לא זוכרת כלום!). היה טעים כיף ומיוחד! מומלץ ביותר :) בדף השני הדבקתי קודם את התמונה, ואחריה הוספתי את השאריות בגוונים קצת יותר "שמחים":
בבית המשכתי לדף השלישי שיהיה הכפולה של הדף השני (התבלבלתם כבר?). כאן השתמשתי בעיגולים שכבר רמזתי עליהם בדף הקודם:ומזוית קצת אחרת - את רעיון העיגולים הקטנים בתלת מימד לקחתי מיעל (שהייתה איתי גם בסדנא ושמרה לי מקום לידה):

 מאחר ואני עדיין בשלב ה"קמצנות" על כל דף, כל סרט וכל פרח, היה לי נוח להשתמש בשאריות דפים, ואפילו אספתי את השאריות הלא-רצויות של כולן מהשולחן כמו "הומלסית" D:


סוף סוף יש לי במה למלא קצת את אלבום השמרדפים החדש שלי!
המשך שבוע נהדר :):)
מיטל

4 תגובות:

Yael אמר/ה...

מיטל, שלושת הדפים מ-ק-ס-י-מ-י-ם!!!
ממש אי אפשר לבחור אחד מהם.

אני מאוד אוהבת את עמוד העיגולים! הוא יצא מאוזן טוב, ושמח ועליז. גם התחברתי לצבעים שלו.

גם את העמוד השני אני מאוד אוהבת - כבר דיברנו על וורוד? (:

העמוד הראשון מקסים, למרות שאישית אני טיפה פחות מתחברת לצבעים. טוב, אני מניחה שלא הכל יכול להיות וורוד (:
התוספת של העיגולים בו - מוסיפה המון!

דרך אגב - יופי של תמונות!

Meital אמר/ה...

תודה יעלוש!!!! את ההשראה (והכלים) לדף עיגולים קיבלתי ממך :):):)

אנונימי אמר/ה...

הדפים יצאו מאד יפים
אהבתי במיוחד את הראשון
עם העיגולים הקטנים למטה
זה מוסיף המון לדף

tamika14

tamari* אמר/ה...

באמת יצאו דפים יפים! כל הכבוד מיטל:)