יום רביעי, 4 באוגוסט 2010

לרקוד עם דולפינים

לפני שבועיים הייתי בסדנת השקה ל- Echo Park אצל אליס. היה בוקר מאוד מהנה ונעים, אהבתי מאוד את הקיט, הייתה חברה מאוד נעימה ואליס הכינה לנו פינוקים מדהימים!!

בסדנא עצמה, לפי עצתה של סמדר, הספקתי להכין קופסא קטנה לנגצים, ולאחר מכן הוספתי לה גם כרטיס תואם:


והנגצים שהכנתי והנחתי בתוכה:


שני עמודים עם תמונות מהצלילה המדהימה (!!!!!) שעשינו יחד באילת - מומלץ מאוד מאוד!הכפולה שלו (עוד לא חשבתי מה לכתוב בתגית) - מימין למעלה זו אני עם המדריך, ואבנר מלמטה. הסימן שאנו עושים עם היד אומר שהכל בסדר - אם המדריך שואל (בקושי הצלחתי לנשום מתחת למים, אז לדבר זה באמת לא אפשרי):


אחד הדולפינים בריף בזמן ההאכלה:


קצת חותמות דגים - יש לי את הסט הזה כבר חצי שנה, וזו הפעם הראשונה שהשתמשתי בו:


את העמודים הקודמים לא מאוד אהבתי, אולי בגלל שהם פשוט צבעוניים מדי לטעמי (למרות שזה מתאים לאווירת הקיץ), אז את הבאים החלטתי לעשות על בסיס נייר קראפט:


למעלה גזרתי את צילום המצפה התת ימי מאחת החוברות שקיבלנו שם:


השמש צרבה את העיניים:


והרוח בילגנה לי את השיער:


והכפולה שלו:


התמונות של הדולפינים קשורות יותר לעמודים הקודמים, אבל בכל זאת הייתי חייבת להנציח את העובדה שהצלחתי לתפוס את הדולפינים "בפעולה":לסיכום, קצת קשה לי להתחבר לצבעוניות הרבה של הקיט הזה, אבל אם אני מאזנת אותה הוא פשוט יפהפה ומאוד מתאים לתמונות קייציות!
תודה רבה על סדנא מותלחת, נעימה וטעימה :)
מיטל

5 תגובות:

ממקו אמר/ה...

ואו מיטל אני לא רגילה לראות אותך עושה דפי אלבום, זה מקסים!! מסכימה איתך שדפי הקראפט באמת משדרגים את זה, באמת שניהם יותר מוצלחים, אבל זה נהדר, אהבתי את הקריעה של הדפים, המשחק של נתמונות, הכל נהדר!!

Yael אמר/ה...

מיטל, הקופסה והאנגצים מקסימים, אבל שני דפי הקראפט - וואו!!!
מאוד אהבתי!
אהבתי את השבשבות ואת ה- touch הקטן בכל מני מקומות.
יצאו נהדר. יאללה! תעשי עוד!!!

יעל

הגר אמר/ה...

וואוו מיטל, הסתכלתי והסתכלתי, אחורה קדימה, למעלה למטה, שוב ושוב, הדפים פשוט מהממים ! מרגישה שעם הקיט הזה והנסיון והתמונות המתאימות - שדרגת את הסגנון שלך ואת עיצוב הדפים !! הם פשוט מהממים !!! הכל יושב כל כך יפה ובהרמוניה מ-ו-ש-ל-מ-ת !! יאללה לכי תקני גם את הקיט הנוסף שלהם...
הדפים הראשונים יפים ועם הקראפט הם בכלל מהממים, אני מאמינה שגם על דף חלק הם ייצאו מדהימים ! (מה מאמינה ? יודעת ! אני ניסיתי...) יאללה מחכה לפוסט הבא לעוד דפים !!!!

למה שלא תפרסמי את הדפים בעמוד הפייסבוק של echo-park? ראיתי אחרות שעשו... :
http://www.facebook.com/#!/EchoParkPaper?ref=ts

Roni אמר/ה...

יאאאאא! עכשיו אני מצטערת שלא הייתי חלק מהאירוע הזה. אני מאוהבת בצבעוניות הזו! זה מדהים!!! זה פשוט מעלף. ברור לי שיש בנות שלא מצליחות להתחבר לזה כל כך, כמו שאת כתבת, אבל הצבעוניות הזו
ה-ו-ר-ס-ת!!! גם אני רוצה :)
הדפים יצאו מקסימים, צבועניים כל כך ומלאי שמחה. הקופסא, הכרטיס - את הכל אהבתי!!
ואני מסכימה עם הגר - תפרסמי את זה באתר שלהם!

רוני - מילשייק

tamari* אמר/ה...

אילו דפים יפים!
הכל יצא כל כך מתוק!